Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, iż 29 października 2020 roku odszedł nasz Kolega i Przyjaciel doktor Jacek Marynowski.

Dyplom lekarza uzyskał w październiku 1980 roku i w tym samym miesiącu rozpoczął pracę w Oddziale Chirurgicznym naszego szpitala jako lekarz stażysta.  W 1989 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, zaś w 2001 roku uzyskał tytuł specjalisty ochrony zdrowia. W latach 1996 - 2000 pełnił funkcję Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pabianicach oraz z-cy dyrektora ds. opieki zdrowotnej. Przez kolejne dwa lata do 2002 roku kierował Zakładem Diagnostyki.
W 2016 roku powrócił do naszego Centrum jako kierownik Przychodni POZ i Specjalistycznej. Doktor Jacek Marynowski był osobą w pełni oddaną pacjentom. W trudnym i niebezpiecznym czasie pandemii z zaangażowaniem wypełniał swoje obowiązki, zawód lekarza postrzegając nie tylko jako pracę, ale także powołanie do pomocy drugiemu człowiekowi. Pełen empatii i ciepła, cieszący się sympatią i uznaniem współpracowników, którzy zawsze mogli liczyć na jego pomoc i wsparcie. Będąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem, poniósł najwyższą cenę.

Do końca żywiliśmy nadzieję, że wygra tę walkę.

Jacek Marynowski nek