Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Z inicjatywy Instytutu Żywności i Żywienia powstała strona, na której znajdziemy rzetelne informacje o zdrowym żywieniu.

ncez.pl to adres nowej strony internetowej Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Jej celem jest zapewnienie każdemu bezpłatnego i szerokiego dostępu do wiarygodnych i praktycznych informacji na temat żywności, żywienia i zdrowego stylu życia.

BCE

Na stronie Centrum można znaleźć wiele praktycznych informacji i skorzystać z porad doświadczonych lekarzy, dietetyków i naukowców. Na przykład dowiesz się czy substancje słodzące mogą być sprzymierzeńcem w walce z otyłością lub jak jeść, żeby schudnąć, czy jak odpowiednio pod siebie dobrać ćwiczenia. Wszystko przekazane jest w przystępny sposób.
Za konsultacje w Centrum Dietetycznym Online odpowiada zespół specjalistów wspierany przez doświadczonych ekspertów z Instytutu Żywności i Żywienia. Portal i porady online działają pod patronatem Ministerstwa Zdrowia. Twoją konsultację prowadzi dietetyk z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

Dietetycy i lekarze w wywiadach video i artykułach wyjaśniają np. dlaczego warto czytać etykiety produktów spożywczych, w jaki sposób dietą i ruchem zmniejszyć ryzyko rozwoju wielu chorób. Doradzają także jak zadbać o prawidłową dietę dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Wszystkie te informacje wyszukuje się szybko, ponieważ strona jest przejrzysta i prosta w użytkowaniu. Tym, którzy szukają porady na konkretny temat przyda się wyszukiwarka fraz. Ale możemy też po prostu sobie „skakać kursorem” po stronie by znaleźć ciekawe dla nas porady lub narzędzia. A na pewno niektóre z nich spodobają się tym, którzy chcą zmienić swój styl życia.

Wiecej wiadomoŚci w ULOTCE