Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

PRIMUZ

24.03.2019 zapraszamy do Fabryki Wełny na wyjatkowy koncert. Zagra dla nas ceniona Orkiestra Smyczkowa PRIMUZ. Tym razem spotkanie z muzyka ma wydźwięk charytatywny - gramy dla Pabianickiego Centrum Medycznego. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na remont Pabianickiego Centrum Rehabilitacji.

Orkiestra smyczkowa PRIMUZ powstała w roku 2012 na okoliczność jubileuszu 55-lecia Katedry Instrumentów Smyczkowych Akademii Muzycznej w Łodzi. Założycielem oraz szefem artystycznym zespołu jest wybitny polski skrzypek i kameralista Łukasz Błaszczyk. W skład orkiestry wchodzą najbardziej utalentowani studenci oraz absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Debiut orkiestry Kameralnej PRIMUZ był jednym z najważniejszych wydarzeń artystycznych roku 2012 w Łodzi. Koncert, w czasie którego młodzi muzycy wykonali utwory, m.in. Grażyny Bacewicz i Aleksandra Tansmana, wywołał żywy oddźwięk w Łódzkim środowisku muzycznym. Występ orkiestry uświetnił Krzesimir Dębski, dyrygując jednym z własnych utworów. Przez ostatnie dwa lata PRIMUZ realizowała projekt z Orkiestrą Kameralną z Telemarku, grając wspólne koncerty w Łodzi i w Norwegii. Zespół dwukrotnie wystąpił w koncertach z cyklu Środa Młodych w nowej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, w 2015 i 2015 roku. Mistrzowskie wykonania zyskały uznanie publiczności i organizatorów. W ramach AŻ Festiwalu w 2016 roku orkiestra zagrała wspólny koncert z Big Bandem Akademii, który poprowadził Tomasz Szymuś oraz wystąpiła z legendarnym pianistą jazzowym Adamem Makowiczem. Orkiestra towarzyszyła również Kevinowi Kennerowi w koncercie fortepianowym Fryderyka Chopina.

W marcu Orkiestrze towarzyszyć będą:
Łukasz Błaszczyk - dyrygent / kierownik artystyczny
Sławomira Wilga - solistka / skrzypce
Dominika Sznajder, Katarzyna Sut, Julia Iskrzycka - śpiew

Bilety w cenie 40 zł, do nabycia w recepcji hotelu Fabryka Wełny (wejście od ul. Grobelnej).
Koncert odbędzie się 24.03.2019 r., o godz. 17:00, w centrum konferencyjno-bankietowym (1 piętro).
Numer na bilecie decyduje również o przyporządkowanym miejscu siedzącym.

Gorąco polecamy! Piękna muzyka - szczytny cel!

Organizatorzy koncertu: Akademia Muzyczna w Łodzi / Pabianickie Centrum Medyczne / Fundacja My Kochamy Pabianice / Fabryka Wełny Hotel & SPA

 primuzkol1

Informacja z: www.fabrykawelny.pl