Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Wi-Fi w PCM

Nasza instytucja nadąża za trendami. U nas to standard. Od dziś darmowe WiFi działa już w całym szpitalu. Pacjenci oddziałów szpitalnych i Przychodni Specjalistycznej mają dostęp do bezprzewodowego, bezpłatnego Internetu.

W szpitalu zainstalowane zostały odpowiednie urządzenia zapewniające bezprzewodową łączność z Internetem. Bezpłatny dostęp do Internetu w technologii WiFi możliwy jest na wszystkich oddziałach w głównym budynku szpitala oraz w budynku Przychodni Specjalistycznej. W najbliższym czasie Dział Informatyki przyłączy punkty dostępu na terenie Pabianickiego Centrum Psychiatrycznego i Poradniach POZ. Usługa WiFi pozwala przeglądać strony internetowe, w tym również stronę naszego Centrum, na której znajdują się informacje o promocjach, nowych usługach medycznych, wydarzeniach w Centrum i prowadzonych akcjach profilaktycznych. ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług.

 Utworzono: 29.09.2016r.