Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

W dniu 14 czerwca Pabianickie Centrum Medyczne otrzymało w prezencie od firmy Biuro PLUS S.A. z Pabianic 3 "Kąciki dla Dzieci". Dzięki przychylności właściciela firmy Pana Emiliana Stusio oraz zaangażowaniu Pana Piotra Chrabelskiego dzieci - nasi mali pacjenci mogą miło spędzić czas w oczekiwaniu na wizytę u lekarza.

 
P1010996
P1010992
Pierwszą małą pacjentką, która skorzystała z kącika w oczekiwaniu na wizytę u lekarza była mała Julka.

W skład każdego zestawu wchodzą: stolik, krzesełka, tablica, puzzle podłogowe, puzzle drewniane, kredki, kolorowanki z kredkami, klocki oraz pojemnik na zabawki.

 Pierwszy kącik stanął na I piętrze Przychodni Specjalistycznej przy Jana Pawła II 68. Miejsce dla niego znalazło się przy Poradniach: Chirurgicznej dla Dzieci i Alergologicznej. Kolejne kąciki zostaną urządzone w częściach przeznaczonych dla dzieci w Przychodni nr 1 (Wileńska 61 ) i Przychodni nr 3  (Nawrockiego 24a).

- W imieniu naszych małych pacjentów serdecznie dziękujemy darczyńcom.

Informację o darowiźnie można również znaleźć w lokalnych mediach.