Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

 

!!! UWAGA !!!

Ważna informacja

dla osób chcących

zaszczepić się

szczepionką

przeciw COVID-19

 COV2

Do szczepienia w Pabianickim Centrum Medycznym Sp. z o.o. (szpitalu węzłowym) w ETAPIE „0” są uprawnieni:
1. Pracownicy szpitala węzłowego;
2. Pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą w tym stacji sanitarno – epidemiologicznych;
3. Pracownicy Domów Pomocy Społecznej i pracownicy Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej;
4. Pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki;
5. Pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych.

Powyższe dotyczy również personelu niemedycznego, tj. administracyjnego, pomocniczego (bez względu na formę zatrudnienia, również wolontariuszy, stażystów itp.) tych podmiotów, jak również firm współpracujących z podmiotem przebywającym w trybie ciągłym w podmiocie.

W celu zgłoszenia osób uprawnionych do szczepienia, należy uzupełnić formularz zgłoszeń osób chętnych do zaszczepienia, załączony do niniejszego komunikatu oraz zebrać imienne oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych od wszystkich osób wskazanych w formularzu.
Formularz zgłoszeń w wersji edytowalnej wraz ze skanami oświadczeń należy przesłać na skrzynkę email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 stycznia 2021 roku.

Koordynatorem ds. szczepień COVID jest Pan dr n. med. Tomasz Mackiewicz - Kierownik Przychodni POZ i Specjalistycznej. Numer służbowego telefonu komórkowego: 535-008-208, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pliki do pobrania

Załączniki