Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Szanowni Państwo.
Uprzejmie informujemy, że od dnia 2.11.2020 r. wznawia się przyjęcia Pacjentek do porodów w tym cięć cesarskich.

Po tygodniowej przerwie w działalności znów zacznie funkcjonować część oddziału ginekologiczno - położniczego w zakresie obejmującym położnictwo. Udało się nam przywrócić zabezpieczenie oddziału i ponownie uruchomić porodówkę.
Zapraszamy wszystkie Pacjentki, które zaplanowały poród w Naszym Centrum oraz wszystkie Panie z problemami ginekologicznymi. 

embrion 0 be42f2fef7619369dbf48f730000

Przypominamy, iż z uwagi na trwający nadal stan pandemii COVID-19 Szpital jest zobowiązany do zachowania procedur triażu oraz warunków zapewnienia pełnego bezpieczeństwa epidemiologicznego, co może wpływać na dłuższy czas oczekiwania lub powodować inne niedogodności. Celem nadrzędnym jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno zgłaszającym się pacjentom, jak i personelowi, dlatego zwracamy się z prośbą o respektowanie zaleceń i wytycznych epidemiologicznych.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.