Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

"Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to gest wysokiej wartości moralnej
i obywatelskiej. To DAR ŻYCIA ... Niech dawcy krwi, którym należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich krajach świata.
"
 Jan Paweł II

W imieniu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi przekazujemy materiały informacyjne i zachęcamy do oddania krwi.

800x100 52212

Efektywne działania w zaopatrzenie krwi utrudnił stan epidemii, powodując spadek liczby dawców i dawczyń odwiedzających Centrum oraz punkty pobrań. Zapotrzebowanie na krew nie spada, ale wciąż wzrasta. Zapasy krwi są obecnie niewystarczające, by móc utrzymać stały dostęp do niej dla szpitali i innych placówek medycznych. Apelujemy o wsparcie oraz pomoc w ofiarowaniu krwi i jej składników, przyczyniając się do ratowania ludzkiego zdrowia i życia - Oddaj krew – uratuj życie.

Jednocześnie informujemy, że szpitale w województwie łódzkim rozpoczęły stosowanie osocza pobranego od ozdrowieńców w leczeniu osób chorych na COVID-19. Centra krwiodawstwa i krwiolecznictwa zapraszają do oddania osocza wszystkie osoby, które chorowały na COVID-19 i zostały uznane za zdrowe. Zaangażowanie przyczyni się do walki z pandemią i szybszego powrotu do rzeczywistości.

Infografiki:

PDF

PDF