Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

STOP

Informujemy, iż z dniem 17 marca 2020 roku w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej  wprowadzilismy możliwość skorzystania z medycznej telekonsultacji.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

Jeżeli uważacie, iż TELEPORADA rozwiąże problem medyczny - pozostańcie w domach.

NUMERY TELEFONÓW do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej:

dyżurny lekarz internista - ☎ 512 186 701

dyżurny lekarz pediatra - ☎ 512 186 702

rejestracja NPL - ☎ 512 186 643

 W trakcie konsultacji telefonicznej można uzyskać e-receptę, e-poradę, e-zwolnienie, jeżeli w trakcie porady lekarz uzna za konieczną obecność pacjenta w gabinecie, wówczas pacjent zostanie poproszony o przybycie do jednostki.

Co zrobić, jeśli źle się czujemy i potrzebujemy porady lekarskiej? Jeśli podejrzewamy, że mogliśmy zarazić się koronawirusem SARS-CoV-2, poprzez kontakt z osobami z obszarów objętych epidemią, pod żadnym pozorem nie udajemy się bezpośrednio na SOR ani do POZ. Jeśli pojawiły się objawy takie jak gorączka, kaszel i duszności dzwonimy na infolinię NFZ: 800 190 590
Infolinia jest czynna całą dobę. Tam uzyskamy informacje dotyczące dalszego postępowania.