Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Co prawda głosowanie w plebiscycie HIPOKRATES ZIEMI ŁÓDZKIEJ 2019 zakończyło się 24 lipca, jednak dopiero teraz - we wrześniu odbędzie się jego oficjalna gala, w której wezmą udział zwycięzcy oraz laureaci z powiatów i województwa i podczas której odbiorą nagrody. Wydarzenie połączone będzie ze szkoleniem „Pracownicy medyczni i placówki zdrowia w mediach społecznościowych”.

Plebiscyt podzielono na dwa etapy. Pierwszy to głosowanie w powiatach. Zwycięzcy tego etapu z poszczególnych kategorii kwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

W tym roku postanowiliśmy za bardzo nie nagłaśniać głosowania, aby przekonać się CZY PACJENCI SAMI DOCENIĄ KOGOŚ Z NAS. I CHYBA SIĘ UDAŁO.

Iwona

KATEGORIA POŁOŻNA ROKU - w powiecie pabianickim zwyciężyła nasza koleżanka Iwona Jach.  W etapie wojewódzkim Iwona zdobyła 8 miejsce – jesteśmy bardzo dumni z Jej osiągnięcia

Etap wojewódzki na miejscu 11 zakończyli równolegle doktor Anna Nowińska Serwach w kategorii GINEKOLOG ROKU oraz doktor Tomasz Tuzikiewicz w kategorii ORTOPEDA ROKU

Akcja Hipokrates Województwa Łódzkiego 2019 została objęta Honorowym Patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Prof. dr hab. n. med. Radzisława Kordka oraz przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom. A wszystkim, którzy zagłosowali szczerze dziękujemy.

hipokrates baner