Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

19 października 2018 roku w Oddziale Neonatologii z Patologią Noworodka odbyła się miła uroczystość. Radni Koalicyjnego Klubu Radnych Pabianice wraz z Panem Prezydentem Miasta Grzegorzem Mackiewiczem przekazali czek na kwotę 12 230, 73 zł i 1 eurocent. Środki finansowe pochodzą z wpłat "wpisowego" uczestników ośmiu charytatywnych rajdów rowerowych, które odbyły sie w ubiegłym i bieżącym roku.

Pierwszy rajd odbył się 25 czerwca 2017 roku ostatni, ósmy 16 września 2018 roku. Pabianiczanom, którzy są w kraju liderem w kręceniu kilometrów pomysł bardzo przypadł do gustu. Fani dwóch kółek tak się rozkręcili, że w ciągu ośmiu edycji rajdu przejechali łącznie 220 kilometrów. Na listy startowe wpisało się aż 1700 rowerzystów. Zawsze grupie towarzyszyli radni z Koalicyjnego Klubu Radnych Pabianice.

Zebrane pieniążki zostaną zamienione na sprzęt i wyposażenie do gabinetu zabiegowego w Oddziale Neonatologicznym.

SERDECZNIE DZIEKUJEMY.

IMG 0314