Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Koalicyjny Klub Radnych Pabianice razem z Prezydentem Miasta Grzegorzem Mackiewiczem zapraszaja wszystkich na zakończenie akcji AKTYWNE PABIANICE.

Imprezę rozpocznie ostatni już Charytatywny Rajd Rowerowy pn " Kręcimy kilometry dla Porodówki PCM" Start o 11.00, ale zapisywać mozna sie juz od godziny 10.00

Spędźcie aktywnie niedzielę 16 września i bawcie się wspólnie z nami na Pikniku „Aktywne Pabianice”! Zabawa rusza o 14.00

W wydarzeniu połączymy świetną zabawę z dobroczynnym celem – podczas pikniku będziemy bowiem zbierać środki na sprzęt potrzebny w pabianickim szpitalu.

piknik aktywne

Na miejscu czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji, m.in.:
  ✔ Konkurencje i zabawy
  ✔ Dmuchańce dla dzieci
  ✔ Bańki mydlane
  ✔ Warsztaty fitness oraz zumby
  ✔ Zajęcia dla dzieci

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was wyjątkową zabawę – na wszystkich stoiskach będziecie mogli otrzymać specjalne stempelki. Warto zebrać je wszystkie! Każdy, kto zapełni stempelkami swoją kartę, będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. wejściówki do Term Uniejów ?

Piknik będzie również oficjalnym zakończeniem Rajdów Rowerowych, podczas których przejechaliśmy wspólnie aż 114 km. Nie zapominajmy, że każdy uczestnik, który brał udział we wszystkich rajdach, może wygrać rower! ?

Głównym organizatorem wydarzenia jest Koalicyjny Klub Radnych Pabianice.

Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy – nie może Was tam zabraknąć! :)