Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

W tym roku obchody Światowego Dnia Wody odbędą się w sobotę 14 kwietnia. Mamy nadzieję, że aura będzie sprzyjać, ponieważ organzator - Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Pabianicach przygotował mnóstwo atrakcji. Tak jak każdego roku ZWIK zorganizował event na terenie Stacji Uzdatniania Wody "ZAGAJNIKOWA"

woda zwik

Nasze stoisko medyczne oferować będzie badania poziomu glukozy i pomiar cisnienia RR, ponadto dietetyk ustali analizę składu ciała i udzieli wskazówek w kierunku prawidłowego żywienia.

Jeśli ktoś z Państwa poczuje lekkie kołatanie serca sprawdzimy na miejscu jego rytm - wykonamy EKG. Jeżeli głośna zabawa zakłóci zmysł słuchu, zweryfikujemy to badaniem przesiewowym, tzw. audiometrią. A dla tych którzy pragną wrażeń zorganizujemy interaktywną zabawę z fizjoterapeutami. Dla ciekawskich, którym nie życzymy przejażdżki ambulansem otworzymy szeroko drzwi karetki, by mogli poznać i docenić ciężką pracę ratowników medycznych. ZAPRASZAMY