Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

W piątek 23 lutego 2018 roku w Łodzi w Hotelu Ambasador Premium odbyła się uroczysta gala. Było to zakończenie głosowania, wręczenie dyplomów i statuetek w plebiscycie Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2017 – II edycja.

W trakcie trwania obu etapów plebiscytu oddano łącznie 45 tysięcy głosów na najbardziej cenionych lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarki, położne, położnych i fizjoterapeutów. 

 

 DSC00083

 DSC00090  DSC00095
   DSC00100

 

Uroczyste zakończenie plebiscytu redakcji „Dziennika Łódzkiego” oraz Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia skupiło czołówkę środowiska zawodów medycznych z naszego województwa. W spotkaniu udział wzięli wszyscy laureaci kategorii wojewódzkich, zwycięzcy w kategoriach powiatowych oraz przedstawiciele organizatorów na czele z Dyrektorem ŁOW Narodowego Funduszu Zdrowia panem Arturem Osińskim.

Gala wręczania nagród zaczęła się od prezentacji laureatów w kategoriach powiatowych. Następnie organizatorzy wywołali na scenę laureatów wojewódzkich: Lekarza Roku, Pediatrę Roku, Położną/Położnego Roku, Pielęgniarkę/Pielęgniarza Roku oraz Placówkę Roku. Podczas piątkowej uroczystości zaprezentowano również najlepszych w województwie: Onkologa-, Ginekologa-, Okulistę-, Stomatologa- oraz Fizjoterapeutę Roku.

My szczególnie jesteśmy dumni z naszych pracowników. Gratulujemy im serdecznie zdobytych laurów. Mamy nadzieję, iż zdobyte tytuły będą lokomotywą do Ich rozwoju i zmotywują Ich do dalszej pracy dla dobra pacjentów.

 Nie ukrywamy, że interesowały nas wyłącznie nasze koleżanki. Na przedstawionych zdjeciach właśnie nasze laureatki

- Pielęgniarka Roku 2 miejsce – Lidia Klimczak Moszyńska

- Fizjoterapeuta Roku 3 miejsce – Renata Szczepaniak

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym fanpage na FB. Ponadto w wydaniu Dziennika Łódzkiego z 22 lutego 2018 zamieszczono Dodatek Specjalny, w którym można przeczytać wywiady z naszymi laureatkami.