Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

W dniu 18 grudnia 2017 roku o godzinie 21.59 zamknięto głosowanie sms-owe w plebiscycie Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2017.

O naszych laureatach można było przeczytać w wydaniu Dziennika Łódzkiego z 30 grudnia 2017 roku.

W drugim - wojewódzkim etapie głosowania oddawaliśmy głosy na troje naszych kandydatów. Byli to:

  • doktor Dariusz Janiak,  lekarz psychiatra z Pabianickiego Centrum Psychiatrycznego (Poradnia Zdrowia Psychicznego) - 211 głosów w kategorii  Lekarz Roku
  • mgr Lidia Klimczak -Moszyńska, pielęgniarka oddziałowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego/ przełożona pielęgniarek i położnych - 458 głosów w kategorii Pielęgniarka/Pilęgniarz Roku
  • mgr Renata Szczepaniak fizjoterapeutka Pabianickiego Centrum rehabilitacji - 483 głosy w kategorii Fizjoterapeuta Roku.

hipokrates baner koniec

Dzięki Państwa zaangażowaniu oraz wszystkim oddanym przez Państwa głosom zdobyliśmy podium w dwóch kategoriach. Drugie miejsce w kategorii Pielęgniarka Roku i trzecie miejsce w kategorii Fizjoterapeuta Roku. W kategorii Lekarz Roku również odnieśliśmy sukces, plasując się w pierwszej dziesiątce i zdobywając 9 miejsce. Naszym Hipokratesom serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, iż ludzie, których darzą Państwo swoim zaufaniem i szacunkiem pracują w naszej placówce.