Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

hipok 2017 logo

Dziennik Łódzki wspólnie z ŁOW NFZ rozpoczyna II edycję plebiscytu, w którym uhonoruje najbardziej cenionych pracowników służby zdrowia i placówki medyczne. Tegoroczną akcję wspierają medialnie "Express Ilustrowany" oraz naszemiasto.pl.
I edycja plebiscytu Hipokrates Ziemi Łódzkiej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony pacjentów - czytelników i internautów Dziennika Łódzkiego.
Zgłoszone przez nas do tegorocznej edycji plebiscytu kandydatury to:
• w kategorii LEKARZ ROKU – dr n. med. Dorota Kardas Sobantka
w kategorii PIELĘGNIARKA ROKU – mgr Lidia Klimczak Moszyńska

W tegorocznej edycji wprowadzony został podział na kategorie powiatowe i wojewódzkie. Głosowanie rozpocznie sie 10 listopada . Osobno w Łodzi oraz w każdym z powiatów województwa łódzkiego pacjenci będą mogli głosować w pięciu kategoriach:
• Lekarz Roku (lekarze wszystkich specjalności za wyjątkiem ginekologów, okulistów, onkologów, którzy stanowią kategorie wojewódzkie)
• Pediatra Roku, Stomatolog Roku,
• Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku
• Położna/Położny Roku
• Placówka medyczna Roku
Pierwszy etap zakończy się 1 grudnia. Zwycięzcy każdej z kategorii, z każdego powiatu oraz Łodzi, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie sie 28 listopada i potrwa do 17 grudnia.
Kategorie wojewódzkie Równolegle do głosowania w powiatach będzie można oddawać głosy na lekarzy specjalistów z całego województwa: ginekologów, okulistów, onkologów (lekarzy, którzy opiekują się chorymi na raka podczas aktywnej fazy leczenia choroby, czyli np. w ośrodkach onkologicznych – chirurg onkolog, onkolog kliniczny, radioterapeuta, chemioterapeuta, chirurg zatrudniony na oddziale chirurgii onkologicznej, ginekologii onkologicznej), oraz na fizjoterapeutów. W tych kategoriach, zwanych kategoriami wojewódzkimi, głosowanie będzie jednoetapowe i będzie trwało od 3 listopada do 11 grudnia.

Pragniemy przypomnieć, iż w pierwszej edycji konkursu Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016 nasi kandydaci zostali finalistami plebiscytu zajmując zaszczytne miejsca:
- w kategorii Lekarz Roku – XI miejsce doktor Leszek Dorożała
- w kategorii Położna Roku – V miejsce mgr Bożena Pawłowska

Już wkrótce szczegóły o naszych Kandydatkach oraz link do adresu głosowania.
Prosimy głosujcie na nasze Kandydatki, Wasze głosy są bardzo cenne!