Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

832873298 generation gap telling exam sickbed

W świecie mężczyzn wizyty u lekarzy specjalistów schodzą w wielu przypadkach na dalszy plan. Szczególnie, gdy pacjentowi nic nie dolega. Bo niby czemu warto korzystać z badań profilaktycznych? Dokładnie z tego samego powodu, dla którego robimy przeglądy naszych aut. Dla bezpieczeństwa.

Plan działania – pomoże internista

Rozmowa z Aleksandrą Miszczak lekarzem medycyny w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych, młodszym asystentem w Oddziale Wewnętrznym I Pabianickiego Centrum Medycznego.

Lekarz pierwszego kontaktu, to osoba, która zna nasz organizm jak nikt inny. To właśnie internista jest w stanie ocenić indywidualne normy dla poszczególnych pacjentów. Dlatego zanim podejmiemy decyzję o gruntownym przebadaniu się, warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który dobierze odpowiednie badania do wieku pacjenta oraz jego ogólnego stanu zdrowia.

Gdy skończyłeś 30 lat

....Ciąg dalszy wywiadu przeczytacie Państwo TUTAJ