Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

W dniu 19 kwietnia 2017r. w Dziennym Domu Opieki Medycznej odbyło się miłe poświąteczne spotkanie. Naszych 10 podopiecznych odwiedzili goście, m.in.: premier Janusz Tomaszewski z żoną,  dziekan dekanatu pabianickiego ks. kanonik Ryszard Stanek, proboszcz parafii Świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach,  przewodniczący Rady Podregionu Pabianice NSZZ "Solidarność" pan Krzysztof Górny.

                                DDOM A DDOM C

             DDOM B

                 zdjęcia: M. Kiljański, U. Twardowska

Podopieczni, pracownicy DDOM, zaproszeni goście, prezes zarządu p. Agnieszka Owczarek oraz dyrektor ds. medycznych doktor Dorota Jędzrzejczyk - Okońska zjedli razem uroczysty obiad. W trakcie spotkania pacjenci opowiadali o swoich wrażeniach z pobytu w DDOM, podkreślali zauważalną poprawę stanu zdrowia, chwalili rodinną atmosferę.  Wyrazili swoje oczekiwania bardzo znanym sloganem - chcieliby aby ich pobyt w DDOM "trwał do końca projektu i o jeden dzień dłużej".

Składamy serdeczne podziękowania dla całego zespołu pracowników DDOM, za to że udało im się stworzyć to przyjazne miejsce, w którym pacjenci czują się jak w domu rodzinnym.

Media o wydarzeniu: przeczytasz TUTAJ

baner DDOM 2017