Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

95-200 Pabianice, ul. Jana Pawła II 68

Tel. 42 22 53 500, e-mail:pcmnzoz@pcmnzoz.pl

Aktualny informator prasowy PCM - informacje, wiadomości, ważne wydarzenia - zapraszamy do lektury.

PULS SZPITALA

e-Rejestracja - system zdalnego dostępu do danych pacjenta i umawiania wizyt w poradniach specjalistycznych. W celu skorzystania z systemu prosimy w następnym kroku zaakceptować połączenie jako zaufane.

Umów wizytę on-line.

e-Laboratorium - system zdalnego dostępu do wyników badań laboratoryjnych.

Sprawdź wyniki on-line.

  • Pakiet onkologiczny

Miło nam poinformować, iż Pabianickie Centrum Medyczne przyłącza się do udziału w ogłoszonej 24 listopada i zainicjiowanej 14 grudnia 2015r. ogólnopolskiej akcji społecznej: THINK POSITIVE.

"Akcja ta powstała z myślą o pacjentach szpitali, którzy muszą zmierzyć się nie tylko ze swoją chorobą, ale też z przygnębieniem, strachem i zwątpieniem. Akcja ma na celu podniesienie chorych na duchu i motywowanie ich do walki o zdrowie, bo pozytywne nastawienie, co potwierdzają sami lekarze, ma istotny wpływ na skuteczność terapii. Duży wysiłek lekarzy, ich wiedza i doświadczenie, w połączeniu z pragnieniem powrotu do zdrowia pacjenta, sprawia, że pokonanie nawet najtrudniejszych chorób staje się możliwe.
BOHATERAMI „THINK POSITIVE!” ZOSTAŁO TROJE WYJĄTKOWYCH SPORTOWCÓW: Natalia Partyka, Jerzy Płonka i Piotr Pogon.
Dzięki pozytywnemu nastawieniu i determinacji pokonali oni swoje choroby i słabości, i pomimo trwałego uszczerbku na zdrowiu czerpią z życia radość, rozwijają swoje pasje i odnoszą sukcesy. Teraz swoim przykładem chcą dodać otuchy innym i pokazać, że niepełnosprawność czy choroba nie muszą oznaczać rezygnacji z marzeń.”
W ramach udziału w akcji prezentujemy Państwu wystawę zdjęć przedstawiających ICH największe zwycięstwa. Zdjęcia można oglądać na I piętrze w łączniku pomiędzy Przychodnią Specjalistyczną a budynkiem łóżkowym - ZAPRASZAMY do oglądania.

slide 01 partyka slide 02 pogon slide 03 plonka
slide 04 partyka slide 05 pogon

 

Źródło: www.thinkpositive.org.pl